T-shirty reklamowe to jeden z najpopularniejszych sposobów na promowanie swojej działalności. Takie uatrakcyjnienie wizerunku firmy zwiększa ilość Klientów.

Dzięki indywidualnym projektom na t-shirtach Twoja firma będzie miała skuteczną akcję promocyjną. Wysoka jakość t-shirtów w połączeniu z atrakcyjnym, przyciągającym uwagę nadrukiem jest świetnym pomysłem na zwrócenie uwagi na swoją firmę. Tworząc nasze projekty staramy się spełniać wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Zaopatrujemy w produkty w sprawdzonych producentów, wybierając modele niepowtarzalne, dostosowane do aktualnych trendów rynkowych oraz do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów.

Technika wykonania nadruków metodą flock jest prawie identyczna jak metodą flex. Różnica tkwi w materiale z jakiego są wykonane. Folia flock pokryta jest wiskozowym ?meszkiem?, który sprawia, że nadruk jest wypukły ponad koszulkę i bardzo miły w dotyku. Nadruki te można stosować na materiały bawełniane, bawełniane z dodatkiem poliestru lub poliestrowe. Technika ta pozwala wykonać nadruki odblaskowe, metaliczne oraz bardzo gładkie, a także uzyskiwać efekt sztywności. Najczęściej używa się jej do ozdabiania nadruków bądź personalizacji odzieży. Jest opłacalna nawet przy niskich nakładach, nie ma dodatkowych kosztów przygotowania i umożliwia nadrukowanie zdjęć. Tak samo jak w przypadku metody flex nadruk w 100% kryje materiał oraz jest wycinany po konturze. Nadruki flock mogą być wielokolorowe, jednak poszczególne kolory nie mogą na siebie nachodzić. W przypadku wystąpienia takiej konieczności można wykonać nadruk mieszany z folią flex, gdzie z folii flock robimy kolor z najwyższej warstwy. Folia flock występuje w mniejszej liczbie kolorów niż folia flex . Nadruk jest tak samo trwały jak w przypadku folii flex, jednak należy pamiętać w przypadku jasnych kolorów, że meszek łapie podczas prania kłaczki z odzieży i szybko się brudzi.

W zależności od od metody znakowania (druk, haft) jakość nadruków jest dla nas równie ważna, jak jakość odzieży. Każdy nadruk przed seryjną produkcją jest akceptowany zarówno pod względem jakości, jak i zgodności kolorów z zamówieniem.

W ofercie posiadamy koszulki reklamowe w konkurencyjnych cenach.

 

Koszulki