Baner reklamowy stanowi współcześnie jedną z najbardziej popularnych, a zarazem oryginalnych i eleganckich form reklamy. W przeciwieństwie do zwykłych plakatów, baner reklamowy to produkt wytrzymały i odporny na czynniki zewnętrzne.

Z powodu komfortu i łatwości montażu na różnych powierzchniach przewyższa standardowe sztywne plansze i tablice. Poza tym, baner reklamowy przyjąć może nawet bardzo duże formaty, co doskonale sprawdza się w przypadku reklam outdoorowych. Z powodzeniem może być na ścianach budynków, ogrodzeniach itd. Najczęściej wykorzystywany jest jako baner firmowy, promujący dany podmiot lub jego usługi/produkty. Banery wykonane są z trwałego materiału i przy zastosowaniu druku solwentowego są odporne na warunki atmosferyczne. Nasze banery charakteryzuje wysoka jakość, trwałość kolorów w ciągu długiego okresu wystawy.

Zalety zastosowania banerów reklamowych:
* Cena- to jedna z tańszych form reklamy
* Trwałość- odporny na działanie czynników atmosferycznych. Może być wykonany z materiałów PCV oraz plandekowych, które odpowiednio zaprojektowane potrafią przyciągać oko klienta i być wykonane bardzo estetycznie
* Skuteczność ? dobrane slogany, kolory, produkty do skutecznie zwracają uwagę
* ?Wyróżnij się, albo zgiń? ? warto przygotować kreatywną i nietypową formę reklamy stosując wyraźne Call to Action

Banery wykonane są w technice druku solwentowego na podłożach winylowych (poliester powlekany PCV) oraz druku termotransferowego na materiałach poliestrowych.
Dzięki powyższym technologiom możemy zapewnić pełnokolorowy wydruk na całej powierzchni banera. Wszystkie nietypowe wymiary folii zaokrąglane są do 1m2. Wydruk poniżej 1m2 liczony jest jako 1m2. Wynika to ze specyfikacji materiału na którym jest drukowane.

Oferujemy banery jednostronne i dwustronne o wymiarach 1×1 m, 1×2 m, 1×3 m oraz 2×3 m.

Ceny banera zaczynają się już od 19 zł! Tak konkurencyjnej ceny nie znajdziesz nigdzie indziej!

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym cennikiem na naszej stronie

Banery