Wizytówka to odbicie lustrzane firmy. Dbamy o jej odpowiednią kolorystykę, estetykę, a także jakość materiału, z którego została wykonana. 

Wizytówka to zazwyczaj prostokątny, podręczny kartonik, zapisany treścią zależną od rodzaju wizytówki. Typowy format: 90×50 mm. Wizytówka powinna zawierać niezbędne dane potrzebne do szybkiej identyfikacji właściciela wizytówki- nazwa firmy, logo, imię i nazwisko, stanowisko i dane umożliwiające szybki kontakt. Kolorystyka i elementy graficzne powinny być oszczędne i nie ograniczać czytelności i tak drobnego druku. Nietypowe materiały i techniki wykonania mogą być ciekawym rozwiązaniem, jednak należy pamiętać o zachowaniu norm umożliwiających przechowywanie w tradycyjnych wizytownikach. Starannie wykonana świadczy o randze a także pozycji firmy na rynku. Wizytówka to nie tylko podstawowe informacje o firmie- to także zaproszenie do korzystania z usług właśnie tej, a nie innej firmy.
W Drukolandii zawsze dbamy o to aby projekt wizytówki nawiązywał do dziedziny firmy, a także aby był zgodny z wymaganiami klienta.

Oferujemy wizytówki:

* laminowane jednostronnie
* laminowane dwustronnie
* bez laminacji
* o strukturze papieru 350 g
* w rozmiarach: 90 x 50 cm lub 85 x 55 cm

Zapraszamy od zapoznania się z naszą pełną ofertą

Wizytówki